برای میکاپ چشم با انواع سایه چشم بایستی به چه نکاتی توجه کنید؟

به آرایش لایت و محو علاقه دارید، اما اصول این سبک آرایش را نمی دانید؟

با ترکیب رنگ سایه ها، در آرایش اسموکی و دودی آشنایی ندارید؟

می خواهید با استفاده از سایه چشم، چشم های درشت تر و کشیده تری داشته باشید؟

چشم ها مرکز توجه در صورت هستند؛ همان قدر که یک آرایش اصولی و صحیح در زیبایی بیشتر تاثیر دارد، به همان میزان هم یک آرایش غیر اصولی و بدون شناخت و یادگیری ترفندها می تواند نتیجه ای عکس و ظاهری ناخوشایند ایجاد کند.

سایه های چشم، مداد و خط چشم و انواع ریمل های حجم دهنده و بلند کننده، جزو لوازم ضروری آرایش چشم به شمار آمده و آرایش چشم بدون آن ها کاملا ناقص است. این روزها سایه های چشم نقش زیادی در میکاپ چشم ها ایفا می کنند.

در چند دهه گذشته از این سایه ها برای سبک های مختلف آرایش چشم استفاده می شد و رفته رفته با تغییر سبک و مدل میکاپ، استفاده از آن ها کمتر شد؛ اما در طی چند سال گذشته دوباره استفاده از این سایه ها مخصوصا مدل های اکلیلی و شاین دار جایگاه ویژه ای در میان آرایش ها ترند و جدید پیدا کرده اند.

اما تنها با داشتن لوازم و ابزار آرایشی کامل نمی توان به میکاپی بی نقص و زیبا دست پیدا کرد. هر سبک آرایشی نیاز به اطلاعات کافی و آموزشی که دارد که ما در این مطلب قصد داریم با ارائه قواعد و اصول این راهکارها به شما در رسیدن سریع تر به یک میکاپ زیبا کمک کنیم.

برای آموزش انواع آرایش چشم در زمان کوتاه و رسیدن به سوال های مطرح شده در ابتدای متن با ما در این مطلب از الانزا همراه شوید.

برای میکاپ چشم با انواع سایه چشم بایستی به چه نکاتی توجه کنید؟

آموزش انواع آرایش چشم در یک چشم برهم زدن

قبل از شروع آرایش، بایستی به فرم و مدل چشم ها دقت کنید. همه چشم ها به لحاظ فرم و حالت یکسان نیستند. بعضی گود و تو رفته و بعضی برآمده هستند و هر کدام از این مدل ها به تبع آرایش مخصوص به خود را می طلبد.

بعد از اینکه فرم و مدل چشم ها را در نظر گرفتید، نیاز است که با انواع ابزار و براش های آرایش چشم و عملکرد آن ها آشنا شوید. برای شناخت بیشتر در این زمینه می توانید مطلب بهترین مارک ست براش آرایشی ( https://elanza.com/mag/brand-cosmetic-brush-set/ ) در مجله الانزا را بخوانید.

سپس بایستی با انواع سایه های چشم به لحاظ بافت و شکل ظاهر آشنا شوید. سایه های چشم به شکل های پودری، کرمی، مایع و … در بازار در دسترس هستند و هر کدام از انواع آن متناسب با شکل ظاهر و کارایی شان، دوام و ماندگاری متفاوتی دارند.

پیش از استفاده از انواع سایه های چشم، زیرسازی را فراموش نکنید. یک زیرسازی خوب می تواند دوام و ماندگاری میکاپ شما را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

برای سایه زدن در چشم های نرمال که افتادگی پلک ندارند و یا گود نیستند، بایستی چشمی که می خواهید روی آن میکاپ انجام دهید را کاملا ببندید؛ به این ترتیب بهترین نتیجه را مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که چشم ها حالت گود و تو رفته ای دارد، سعی کنید چشم را باز نگه دارید و در حالت باز آن را میکاپ کنید؛ به این ترتیب پس از باز کردن چشم ها، همان میکاپی را مشاهده می کنید که انتظارش را داشتید.

در صورتی که از سایه های پودری برای میکاپ چشم استفاده کردید و مقداری از سایه زیر چشم ها ریخته شد، از گوش پاک کن برای برداشتن سایه و تمیز کردن زیر چشم استفاده کنید و به هیچ عنوان سایه را پخش نکنید؛ چرا که باعث کثیف شدن آرایش شده و شما را به دردسر می اندازد.

آموزش آرایش چشم اسموکی

سایه چشم اسموکی و دودی این روزها طرفداران بسیاری دارند. برای آرایش چشم اسموکی ابتدا بایستی پشت پلک را کاملا با کانسیلر بپوشانید. برای این کار از براش مخصوص کانسیلر استفاده کنید.

سپس برای تثبیت سایه چشم و حفظ رنگ سایه چشم، از یک پودر بیک یا پودر تثبیت کننده استفاده کنید. پودر بیک باعث می شود آرایش کاملا یکدست به نظر برسد و جلوه طبیعی به آرایش می بخشد. ساختار پودر بیک به گونه ای است که به سرعت بر روی پوست نشسته و رطوبتش رو هم حفظ می کند.

بعد از کانسیلر و پودر بیک، به سراغ پالت سایه چشم رفته و از یک سایه چشم قهوه ای کمرنگ برای بیس میکاپ استفاده کنید. برای زدن سایه از براش سایه چشم استفاده کنید و از گوشه چشم تا استخوان ابرو را به شکل یک هشت کج سایه بزنید.

این کار را با دقت و با ظرافت انجام دهید؛ چرا که بیس و زمینه کار را تشکیل می دهید و نقش زیادی در نتیجه کار خواهد داشت. به کمک براش آرایشی، سایه را در قسمت میانی پلک کاملا محو کنید.

پس از این کار، سایه چشم قهوه ای تیره را انتخاب کنید و مانند مرحله قبل، گوشه چشم تا استخوان ابرو را با این سایه پوشانده و محو کنید. محو کردن سایه چشم باعث می شود سایه چشم ظاهر طبیعی پیدا کند و جلوه زیبایی به آرایش می دهد.

در مرحله بعد به سراغ سایه مشکی بروید. به کمک براش آرایشی، تنها قسمت انتهایی گوشه چشم و استخوان ابرو را سایه بزنید. یک قلم آرایش سایه با سری گرد می تواند به میکاپ بهتر در این مرحله کمک کند.

می توانید قسمت های دیگر پلک را هم با این سایه مشکی بپوشانید، اما اگر می خواهید آرایش اسموکی تان جلوه بیشتری داشته باشد و چشم ها ریز و کوچک نشوند، به همان قسمت های گوشه و استخوان ابرو اکتفا کنید. با این روش گوشه های چشم مشکی تر و چشم ها نفوذ و گیرایی فوق العاده ای پیدا می کنند.

برای تکمیل آرایش قلم آرایشی با سری گرد را به مقداری سایه چشم قهوه ای تیره آغشته کنید و زیر چشم را خیلی ظریف سایه بزنید، این سایه را تا سایه مشکی گوشه های چشم امتداد داده و به سایه گوشه چشم برسانید.

توجه داشته باشید که برای این سبک آرایش، از سایه های پودری با ذرات ریز و مات استفاده کنید. در صورتی که سایه پودری مشکی مات در دسترس نداشتید، می توانید از سایه چشم ماژیکی مشکی و یا مداد چشم مشکی چرب استفاده کنید. پس از استفاده از مداد چشم، حتما آن را با براش آرایشی محو کنید.

آموزش آرایش چشم براق

سایه چشم براق و شاین دار هم این چند ساله بسیار پرطرفدار شده اند. اگر می خواهید در یک جشن یا مراسم خاص بدرخشید، سایه های اکلیلی و شاین دار را فراموش نکنید.

در میان سایه های پودری، تناژهای رنگی برنز و بژ، بسیار جذاب و پرطرفدار هستند. این سایه ها نه تنها ظاهر زیباتری به چشم ها می دهند، بلکه با اکثر لباس های مجلسی کار شده و نگین دار هم ست شده و ترکیب های بی نظیری را می سازند.

سایه های براق چشم ها را درشت تر نشان داده و در تناژهای تیره، چشم را کشیده و گربه ای نشان می دهند. در این سبک آرایش هم برای زیرسازی و تثبیت آرایش و همچنین حفظ تناژ رنگ سایه، بایستی از کانسیلر استفاده کنید.

پشت پلک را با یک براش آرایش چشم تخت با کانسیلر پوشش دهید. در صورتی که پوست چربی دارید، از پرایمر به جای کانسیلر استفاده کنید.

بعد از آرایش چشم ها، آرایش ابروها را فراموش نکنید. استفاده از یک سایه ابرو متناسب با رنگ موها، می تواند به آرایش ابروها و ظاهر زیباتر آرایش چشم ها کمک کند. 

پس از استفاده از کانسیلر یا پرایمر، روی آن را با پودر بیک یا تثبیت کننده کاور کنید. همانطور که در بالا نیز ذکر شد، این پودر علاوه بر تثبیت آرایش، برق و چربی کانسیلر را گرفته و ظاهری طبیعی ایجاد می کند.

حال با استفاده از براش آرایشی و سایه پودری قهوه ای روشن و مات، گوشه چشم تا استخوان ابرو را به شکل هشت کج، سایه بزنید. بعد از زدن سایه، حتما آن را با براش محو کنید.

سپس زیر ابرو و فاصله بین ابرو و این سایه قهوه ای روشن را با یک سایه پودری کرم مات پوشش دهید. استفاده از سایه کرم مات برای این قسمت، باعث می شود فاصله بین ابرو و چشم کاملا مشخص شود، علاوه بر این سایه چشم نمای بیشتری داشته باشد.

در این مرحله به سراغ پالت سایه چشم بروید و این بار سایه پودری کرم یا صدفی براق و شاین دار را انتخاب کنید. این سایه را به مقدار کم و تنها به گوشه چشم و نزدیک بینی بزنید.

حال با استفاده از یک سایه پودری برنز یا بژ براق، فاصله میان سایه قهوه ای روشن و سایه کرم (صدفی) براق را پوشش دهید و حد فاصل سایه ها را کاملا محو کنید.

برای تکمیل آرایش چشم هایتان، از خط چشم ظریف و ریمل حجم دهنده مشکی استفاده کنید. به این ترتیب هم سایه چشم ها به وضوح نمایان خواهند بود و هم مزه ها پر و مشکی دیده می شوند.

بعد از آرایش چشم ها، آرایش ابروها را فراموش نکنید. استفاده از یک سایه ابرو متناسب با رنگ موها، می تواند به آرایش ابروها و ظاهر زیباتر آرایش چشم ها کمک کند. 

آموزش آرایش چشم لایت

بعد از میکاپ کامل چشم، به کمک فیکساتور می توانید آرایشتان را تثبیت کنید و به عبارت دیگر به آرایشتان دوام بیشتری بدهید.

آرایش های لایت و محو همواره مد بوده و برای حضور در اکثر مکان ها به خصوص محل کار و مکان های عمومی مناسب هستند. در این سبک آرایش، همان طور که از نامش هم پیداست، از سایه های لایت، روشن و مات استفاده می شود.

برای شروع آرایش لایت، مانند دو مدل قبل، از کانسیلر یا پرایمر متناسب با نوع پوستتان، برای زیرسازی استفاده کنید. سپس به کمک پودر بیک، آرایشتان را تثبیت کنید و از تعریق کانسیلر و چرب شدن ناحیه پلک جلوگیری کنید.

در این مرحله یک سایه قهوه ای روشن و یا هر تناژ رنگ روشن دیگری را به دلخواه انتخاب کرده و گوشه های چشم تا استخوان ابرو را با براش آرایشی آغشته به این سایه،به شکل هشت کج سایه بزنید.

سپس امتداد این سایه تا گوشه داخلی چشم و نزدیک بینی را با روشن ترین سایه کرم مات داخل پالت، سایه بزنید. از این سایه کرمی مات، برای زیر ابرو و فاصله بین ابرو و سایه چشم نیز استفاده کنید.

بعد از میکاپ کامل چشم، به کمک فیکساتور می توانید آرایشتان را تثبیت کنید و به عبارت دیگر به آرایشتان دوام بیشتری بدهید.

سخن پایانی

در این آرایش سعی بر این داشتیم با ذکر نکات و ترفندهایی، چند سبک آرایش چشم پرطرفدار و پرکاربرد را آموزش دهیم و به سوالات متداولی که اکثر خانم ها در میکاپ چشم با آن مواجه می شوند پاسخ دهیم.

برای میکاپ چشم به هر یک از این سبک ها، به لوازم آرایش مرغوب و با کیفیتی نظیر انواع سایه های چشم، مداد چشم، کانسیلر، پرایمر، سایه ابرو، فیکساتور، خط چشم و ریمل نیاز خواهید داشت که انواع این لوازم و ابزار آرایشی را در سطح کیفی بالا و با بهترین قیمت می توانید از قسمت های آرایش چشم، آرایش ابرو و ابزار آرایشی فروشگاه اینترنتی الانزا (https://elanza.com/) به صورت آنلاین خریداری کنید. سایت اینترنتی الانزا مجموعه گسترده ای از محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبتی از برندهای معتبر و شناخته شده را گرده هم آورده و با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب، همواره سعی در کسب رضایت مشتریان دارد.

http://www.irannaz.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D9%87%D9%85-%D8%B2%D8%AF%D9%86.html

[ بازدید : 55 ]

[ شنبه 4 بهمن 1399 ] 15:12 ] [ بوتاکس ]

[ ]

ریمل ابرو چیست؟ چگونه از ریمل ابرو استفاده کنیم؟

ابروهایتان بی حالت است؟ 

به دنبال راهی هستید تا ابروهایی مرتب و رو به بالا داشته باشید؟ 

از جای خالی میان ابروهایتان ناراضی هستید؟ 

برای داشتن ابروهای پرپشت و حجیم دیگر نیاز به مداد ابرو کشیدن یا تتو ابروهایتان نیست و شما می توانید در کمترین زمان ممکن به کمک ریمل ابرو هم فضای خالی میان ابروها را پر کنید و بوسیله ریمل ابرو رنگ تارهای ابروی خود را به رنگ دلخواهتان تغییر دهید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با قیمت ریمل ابرو با الانزا همراه باشید. 

ریمل ابرو چیست؟ 

 ریمل ابرو چیست؟ چگونه از ریمل ابرو استفاده کنیم؟

این محصول که ظاهری مشابه ریمل‌های چشم دارد، کارایی بسیار آسانی داشته و می‌توانید هر روز از آن استفاده کنید. برس این محصول اندازه و شکل‌های متفاوتی دارد.

داشتن ابروهای کم پشت یا ریزش در ابرو به هر دلیلی ایجاد جای خالی در میان ابروهای شما کرده که ممکن است شما را به فکر استفاده از مداد یا ریمل ابرو بیاندازد، از آنجایی که ابروها نقش بسیار مهمی در نشان دادن آرایش و فرم چهره شما خواهند داشت توصیه می شود برای مرتب بودن و زیبایی آرایش خود از یک ریمل ابرو مناسب با رنگ ابروهای خود استفاده کنید و علاوه بر رنگ تار مو ابروهای خود از آن برای پر کردن جای خالی میان ابروهایتان نیز استفاده کنید.

داشتن ابروهای زیبا و خوش فرم جز اولویت های اول زیبایی برای هر خانمی به حساب می آید که بسیار در فرم چهره و صورت نیز تاثیرگذار است به همین دلیل خانم ها برای تمیز و مرتب کردن ابروهای خود به آرایشگر مراجعه کرده و سر فرصت به مرتب سازی آن می پردازند. اما ممکن است شما ابروهایی حجیم و زیبا داشته باشید اما حالت ابروها یا گوشه هایی از آن خالی به نظر برسد و شما برای پر کردن این جای خالی نیاز دارید تا از ریمل ابرو استفاده کنید تا پرپشت تر به نظر برسد. 


انواع ریمل ابرو

 • ریمل ابرو بی رنگ ( clear ) 
 • ریمل ابرو رنگی ( tinted ) 

انواع ریمل ابرو

ریمل ابرو همانطور که از اسمش پیدا است همانند ریمل چشم از تنوع و پیچیدگی بسیاری برخوردار است که در دو نوع ساده و رنگی در بازار موجود است. نوع اول این ریمل برای حالت دادن و لیفت ابروهای شما استفاده می شود که بیشتر مناسب خانم هایی است که ابروهایی پر داشته و می خواهند کمی حالت ابروهای خود را عوض کنند و با این ریمل طراوت و شادابی را به صورت خود هدیه خواهند داد. اما نوع دوم این ریمل ها برای کسانی که ابروهایی کم پشت و نازک دارند مناسب بوده و شما می توانید با استفاده از آن ابروهای نازک و کم رنگ خود را با این ریمل ابرو رنگی پر رنگ کنید و جلوه ابروهایتان را بیشتر کنید. فراموش نکنید که ریمل ابرو رنگی به دلیل داشتن رنگدانه های سبک بسیار طبیعی و زیبا به نظر خواهد رسید اصلا نگران مصنوعی بودن آن نباشید. 


مزایا و کاربردهای ریمل ابرو

از آنجایی که آرایش ابرو یکی از ضروری ترین مرحله های آرایش صورت است پیشنهاد می کنیم ابتدا با ریمل ابرو و مزایای آن آشنا شوید و در صورت نیاز برای خرید آن به فروشگاه های معتبر فروش محصولات آرایشی مراجعه کرده و در صورت نیاز ریمل ابرو یا مداد ابرو مورد نظر خود را خریداری کنید. فراموش نکنید شما با توجه به نحوه کارکرد خود می توانید از مداد ابرو برای آرایش ابروهایتان استفاده کنید و با ریمل ابرو رنگ تارهای ابرو خود را تغییر بدهید یا با ریمل ابرو بی رنگ حال لیفت و بالا بودن به ابروهایتان بدهید، برای آگاهی و استعلام قیمت مداد ابرو نیز می توانید به فروشگاه اینترنتی الانزا مراجعه کرده و بنابر سلیقه و رنگ مناسب با پوست و رنگ موهای خود مداد ابروی مناسب خود را خریداری کنید. 

 • اضافه کردن رنگ دلخواه به ابرو

شما با استفاده از ریمل ابرو می توانید رنگ دلخواه و مناسب با رنگ مو و پوست خود را روی ابروهای خود بزنید و ابروهایی زیبا و خیره کننده داشته باشید. یکی از مهمترین و بهترین ویژگی ریمل ابرو همین تغییر رنگ تارهای ابرو است که می تواند تغییر شگرفی در صورت شما ایجاد کند. 

 • حالت دادن ابروها

ابروها همانند تارهای مو به صورت طبیعی حالتی بهم ریخته و درهم دارد که شما می توانید با استفاده از ریمل ابرو بی رنگ این بهم ریختگی را مرتب کرده و حالتی از لیفت ایجاد خواهید کرد، شانه کردن و مرتب بودن ابروها با ریمل ابرو از مهمترین کاربردهای این محصول آرایشی است که می تواند ابروهای شما را شکیل تر کند. 

 • پر کردن جای خالی ابرو

از بزرگترین مزیت های ریمل ابرو پر کردن جای خالی ابروهای شما است که جای مداد ابرو را خواهد گرفت و روی پوست و تارهای ابرو شما بسیار طبیعی جلوه خواهد کرد. 


نحوه استفاده از ریمل ابرو

نحوه استفاده از ریمل ابرو

 1. ابتدا صورت خود را عاری از هرگونه آلودگی کنید.
 2. پس از آن همانند استفاده از ریمل مژه ابتدا درب ریمل را باز کرده و سپس بوسیله فرچه یا یک شانه ابرو، ابروهای خود را شانه کرده و ابروها را مرتب نموده و از ریمل ابرو روی خواب موهای ابروی خود بکشید. 
 3. در مرحله بعدی نیاز است اگر ابروهایتان تفاوت رنگی دارد با ریمل ابرو آن را همرنگ کرده و پس از آن اجازه بدهید ابروهایتان خشک شود. 
 4. ریمل ابرو را در جهت خواب ابروهای خود بکشید تا ابروها مرتب تر به نظر برسد. 
 5. توجه داشته باشید که ریمل ابرو را در مرحله آخر آرایش خود بزنید تا روی ابروهایتان رنگ دیگری نگیرد. 
 6. برای پاک کردن آرایش ابتدا از آرایش پاک کن استفاده کنید و پس از آن به ژل شستشو دهنده صورت خود را تمیز بشوئید. 


چه کسانی از ریمل ابرو استفاده می کنند؟ 

 • کسانی که ابروهایی کم پشت دارند و می خواهند ابروهایشان پرپشت تر به نظر برسد. 
 • کسانی که ابروهای شلوغ و پر حجمی دارند و می خواهند توسط ریمل ابرو لیفت ابرو انجام بدهند. 
 • شما می توانید با ریمل ابرو، ابروهای خود را مرتب و به هر سمتی که می خواهید هدایت کنید. 
 • خانم هایی که نیاز دارند رنگ ابروهایشان تغییر کند و از سوی دیگر نیاز به رنگ کردن ابروهای خود نمی بینند. 
 • گاهی ممکن است بر اثر بعضی عوامل بیرونی ابروهای شما دچار ربزش شده و در قسمت هایی خالی شود که شما می توانید از ریمل ابرو برای پر کردن جاهای خالی آن استفاده کنید. 


نتیجه گیری 

از آنجایی که شما می توانید برای داشتن ابروهای پر و حجیم از ریمل ابرو استفاده کنید می توانید برای خرید آن به سایت فروشگاه اینترنتی الانزا (https://elanza.com/)  مراجعه کنید و پس از بررسی محصولات و ثبت سفارشات خود در کمترین زمان ممکن بسته خریداری خود را تحویل گرفته و از نتیجه استفاده محصولاتی مانند ریمل ابرو و مداد ابرو لذت ببرید. 

https://chibepoosham.com/%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%84-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

[ بازدید : 58 ]

[ شنبه 4 بهمن 1399 ] 15:11 ] [ بوتاکس ]

[ ]

11 اکسسوری جذاب مو 

اکسسوری مو چیست؟ 

برای زیباتر دیده شدن موهایتان نیازی به چه اکسسوری هست؟ 

موهای زیبا داشتن نیاز به چه کارهایی دارد؟ 

معمولا آرایش مو یکی از پر دغدغه ترین آرایش های خانم ها به حساب می آید که در بیشتر مواقع با یک کش مو یا گیره سر این مشکل را حل می کنند، اما بهتر است بدانید که برای زیبا به نظر رسیدن موهایتان نیاز به مهارت خاصی ندارید و تنها با یک اکسسوری کوچک و جذاب می توانید نتیجه ای رضایت بخش داشته باشید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با 11 اکسسوری جذاب مو با الانزا همراه باشید. 

زمانی که می خواهید به یک مهمانی بروید یکی از نگرانی های شما آرایش مو و صورت تان است که به سادگی می توانید با خرید چند اکسسوری ساده این مشکل را حل کنید و با الهام گرفتن از مدل های موجود به راحتی از پس این مشکل برآیید، اما موضوع دیگری که وجود دارد این است که اکسسوری ها نیز مانند لباس های اصلی نیاز به ترند شدن خاص خود را دارد که اکسسوری مو نیز از این قاعده مستثنا نبوده است. 


اکسسوری چیست؟ 

11 اکسسوری جذاب مو 

لوازم آرایشی مو از جمله وسایل کاربردی یا زینتی است که معمولا برای جمع کردن و کنار زدن مو از روی صورت و پیشانی شما به کار گرفته می شود اما نکته ای که وجود دارد این است که در طول تاریخ استفاده از این اکسسوری ها مرسوم بوده و بیشتر براساس جوامع مختلف و جایگاه انسان ها متفاوت بوده است. برای ساخت این اکسسوری ها از فلزهای مختلف و براساس همان جایگاهشان در اجتماع اکسسوری مویی ساخته می شد و تمام این تزئینات در افراد مذهبی و برای مراسمات و گروه های سنتی متفاوت بوده است. 


 • کش مو لویی ویتون 

در گذشته اگرچه استفاده از وسایل تزئیناتی با جنس طلا و نقره برای طبقه اشراف جامعه و کناف و چرم و … برای طبقات ضعیف تر اجتماع بوده است اما در حال حاضر استفاده از این محصولات در تمامی دنیا یک شکل و یک مدل شده است و تمامی خانم ها برای جمع کردن موهای خود از کش مو استفاده می کنند و دیگر به سطح طبقاتی اجتماع ربطی ندارد. نکته ای که در این باره مطرح می شود این است که شما برای جمع کردن موهای خود برای یک روز معمولی و یک مراسم بسیار مهم تفاوت قائل می شوید که این خود می تواند به تولید تنوع اکسسوری خاص مو تبدیل شود. 

 • روسری

از آنجایی که روسری یکی از اکسسوری های جذاب برای پوشش مو در کشورهای مسلمان است شاید شما فکر کنید خیلی کاربردی برای دیگر کشورهای نداشته اما با مشاهده کت واک های پاییز و زمستان 2020 شما متوجه می شوید که این ترند جهانی در اروپا و استرالیا نیز طرفدارانی پیدا کرده است و برای محافظت از مو در برابر بادهای سرد و گرم نگه داشتن سر در هوای سر بسیار موثر و زیبا خواهد بود. یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید روسری خوب داشته باشد این است که زمانی که روی سر قرار می گیرد به هیچ عنوان سر نخورد و این موضوع دقیقا به جنس مواد استفاده شده برای ساخت و تولید روسری باز می گردد. 

اکسسوری مو

 • هدبندهای پارچه ای

زمانی که صحبت از هندبندهای پارچه ای به میان می آید باید به شما پیشنهاد کنیم برای بستن موهای خود در طول روز می توانید از این هدبندهای پارچه ای استفاده کنید و در دو نوع پهن و باریک در بازار وجود دارد که بسته به سلیقه شما می شود خریداری کرد. جنس این هدبندها مختلف بوده و شما می توانید از مدل محبوب آن که به صورت مخملی است استفاده کنید و در کنار آن از گیره های فلزی و زیبا نیز استفاده کنید. با استفاده از هدبند شما می توانید موهای کوتاه که به صورتتان می آید را ببندید و از شر چتری های کوتاه خود رها شوید. 


 • شانه مو

یکی از جذاب ترین اکسسوری های مو شانه مو است که از قدیم در بازار ها موجود بوده است و بدون شک به شما حس نوستالژیک و منحصربفرد بودن را القا می کند، شاید زمانی که بگوییم نوستالژیک تصور کنید که از اکسسوری قدیمی و از مد افتاده صحبت می کنیم اما درست در همین لحظه باید شما را متوجه اشتباهتان کرده و بگوئیم که این اکسسوری جذاب مجددا از ترندهای روز شده است و در انواع مختلفی وارد بازار می شود و شما می توانید برحسب سلیقه و رنگ مو ی خود برای بالا بردن زیبایی و جذابیتتان از آن استفاده کنید. 


 • سنجاق مو

اگر به دنبال یکی از پرکاربردترین اکسسوری های دنیا هستید باید به شما سنجاق سر را معرفی کنیم، این محصول از گذشته تاکنون در میان خانم ها از محبوبیت خاصی برخوردار است که بیشتر جنبه تزئینی داشته و دیگر برای استفاده از آن نیاز نیست آن را داخل موهای خود مخفی کنید. سنجاق های سر در هر شرایط و زمانی برای استفاده شما ایده آل هستند و نیاز نیست شما برای زمان های خاصی از آن استفاده کنید، اما نکته ای که هنگام استفاده از آن باید به یاد داشته باشید این است که این سنجاق ها باید با لباس هایتان هماهنگی داشته باشد و زمانی که لباسی زیبا و خیره کننده به تن دارید بهتر است از سنجاق سر زیبا اما ساده برای تزئین موهای خود استفاده کنید تا جلوه ی لباس شما را نگیرد. 


 • کلیپس بزرگ 

اگر شما جز آن دسته از خانم هایی هستید که موهایی حجیم و زیاد دارید باید به شما استفاده از کلیپس های بزرگ و پنجه ای را پیشنهاد کنیم که یکی از ضروری ترین ابزارها نیز به حساب می آید، کلیپس های بزرگ از دهه 90 میلادی در میان مردم رواج پیدا کرده  و تا به حال نیز از اکسسوری های با دوام بوده است. در حال حاضر شما می توانید از مدل های ساده و مینیمال نیز استفاده کنید و دیگر نگران مدل های مختلف آن و هماهنگی با لباس هایتان نباشید. 


 • شانه و هدکشی
  شانه و هدکشی

شانه و هدکشی یکی از مدل های اکسسوری مو هستند که موهای شما را از جلوی صورتتان جمع کرده و به پشت هدایت می کنند، این هد یا شانه به خوبی موهای شما را به عقب رانده و زمانی که می خواهید مقنعه یا روسری سر کنید آن را به پشت سر شما هدایت می کند که بسیار کاربردی و مفید است. 


نتیجه گیری

برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی متنوع شما می توانید به سایت فروشگاهی الانزا (https://elanza.com/)  مراجعه کنید و پس از بررسی محصولات مورد نظر خود و توجه به کیفیت و برند آن ها تصمیم به خرید گرفته و خود را برای یک خرید عالی آماده نمائید. توجه داشته باشید شما می توانید برای خرید براش آرایشی به این فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید و بهترین براش های موجود در بازار را تهیه کرده و از آن استفاده نمائید. 


https://www.alamto.com/posts/hair-accessories-elanza

[ بازدید : 72 ]

[ شنبه 4 بهمن 1399 ] 15:10 ] [ بوتاکس ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]